YASAL UYARI

Genel Açıklamalar

SERES Uluslararası Tarımsal Yayıncılık Org. Hizm. Dan. Eğt. San. Ve Tic. Ltd. Şti.(Bundan sonra SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK) internet sitesi ve bütün içeriği, hiçbir site kullanıcısının yatırım hedefleri, mali durumları veya olanakları dikkate alınmadan, bilgilendirici ve/veya eğitimsel amaçlar için hazırlanmıştır. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesinde yer alan veya konulan herhangi bir içeriğe güvenmek site kullanıcısının  sorumluluğu altındadır. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesine herhangi bir yerden her zaman ulaşılacağını, güvenli olacağını, yarıda kesilmeyeceğini veya hata vermeyeceğini, bu hataların düzeltileceğini veya SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesinde hiçbir şekilde virüs ve diğer potansiyel zararlı öğelerin yer almayacağını garanti etmemektedir.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesinin içeriği, alım-satım tavsiyeleri veya önerileri, alım-satım önerilerinin, herhangi bir menkul kıymet veya mali bir ürünün satışının ya da herhangi bir pazarlama stratejisine katılımın teşviki olarak yorumlanamaz. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesinde yer verilen her türlü içerik, herhangi bir emtianın alımı veya satışıyla alakalı tavsiyelerde bulunmaz. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK bünyesindeki; hissedar, yönetici ve çalışanlardan hiç kimse, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesindeki içerikten elde edilen sonuçlara bağlı olarak verilen yatırım kararlarından sorumlu olmayacaktır. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesinde yer alan hiçbir bilgi tavsiye olarak konulmamıştır ve o şekilde algılanamaz.


Mülkiyet Hakları

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesindeki, tarımsal emtialar için; gecikmeli vadeli borsa verileri, ihraç fiyatları, istatistiksel bilgiler ve bunların analizleri, yazılım programları, tüm görsel tasarım ve fotoğraflar “içerik”tir.  SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesine veya İçeriği’ne giriş yaptığınızda veya bunları kullandığınızda, sitedeki diğer duyurular ve kısıtlamalar gibi, yürürlükteki bütün fikri mülkiyet kanunlarına uymayı kabul etmiş olursunuz. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  internet sitesindeki içerikten  site yoluyla veya diğer herhangi bir yolla elde edilen materyallerin izinsiz kullanımı yürürlükteki fikri mülkiyet kanunu veya kanunlarını ihlal etmek anlamına gelebilir. Üçüncü Şahıs Sağlayıcıları hariç olmak üzere, İçerikteki bütün haklar ve menfaatler SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK ’a aittir.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK tarafından size önceden yazılı bir izin verilmediği sürece hiçbir İçeriği veya materyali satamayacağınızı, lisanslayamayacağınızı, kiralayamayacağınızı, değiştiremeyeceğinizi, baskısını çıkaramayacağınızı, kopyalayamayacağınızı, çoğaltamayacağınızı, indiremeyeceğinizi, yükleyemeyeceğinizi, aktaramayacağınızı, dağıtamayacağınızı, alenen gösteremeyeceğinizi, yayınlayamayacağınızı, üstünde düzenlemeler yapamayacağınızı, derleyemeyeceğinizi veya bunlardan türemiş çalışmalar yapamayacağınızı (sınırsız bir şekilde olmak üzere, toplama, derleme yapmak veya veri tabanı veya altdizin oluşturmak için çerçeveleme veya sistematik bilgi çıkarma gibi) veya İçeriğe ait bilgiyi herhangi Üçüncü Bir Şahısa aktaramayacağınızı da kabul etmiş sayılırsınız. (şirketinizdeki veya kurumunuzdaki diğer kişiler gibi).

Herhangi üçüncü bir taraf, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesindeki içerik, görüntüler ve reklamlar üzerinde oynama yapamaz, bunları değiştiremez.


Sorumlulukların Garantisi ve Sınırlanması

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesi içeriğinde gecikmeler, eksiklikler, hatalar ya da tutarsızlıklar olabilir. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK çatısı altındaki; hissedar, yetkili veya çalışan hiç kimse herhangi bir hata ya da ihmalden sorumluluk kabul etmemektedir.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK web sitesinin kullanımı aracılığıyla indirilen ya da bir şekilde elde edilmiş olan içerik, bilgi, ya da materyale sizin kendi risk ve takdirinizde erişilmiştir ve bu gibi malzemenin kullanımı ya da indirilmesi sonucunda doğan her türlü kayıptan (veri kaybı dahil) ve herhangi bir ayni yada nakdi değere gelen hasar ya da kayıptan seres tarımsal yayıncılık sorumlu olmayacaktır.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK üçüncü taraf sağlayıcılardan elde edilen içeriği kontrol etmemektedir ve bu gibi içeriğin doğruluğunu, bütünlüğünü ya da kalitesini garanti etmemektedir. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK web sitesini kullanarak üçüncü taraf sağlayıcılardan elde edilen hatalı ya da eksik içerikten, bu gibi bir içeriği kullanmanızın sonucu olarak oluşan herhangi bir kayıp ya da hasardan SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK sorumlu olmayacaktır.


BAĞLANTILAR VE İÇERİKLERİ

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  İnternet sitesi içeriği bağlantılar (linkler) içerebilir. Bu bağlantıların içerikleri SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  tarafından kontrol edilmemektedir. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK bu bağlantıların  içeriklerinden sorumlu değildir. Bu bağlantıların kullanılmasından kaynaklanan hiçbir sorundan SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK sorumlu tutulamaz.

YAYINLARA ERİŞİM ve YAYIN KULLANICILARIN SORUMLULUKLARI

Abone, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK tarafından belirlenen abonelik ücretini, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK adına açılmış banka hesaplarına ödemiş olan ve SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK tarafından aboneliği onaylanarak yayınlara erişim için özel erişim bilgileri tanımlanmış olan özel yada tüzel kişidir.

Abonelik başvurusunda bulunan özel yada tüzel kişinin SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK ile arasında ABONELİK VE GİZLİLİK sözleşmesi imzalanması zorunludur.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  internet sitesi üzerinden, abonelik sonrasında özel erişim bilgileri kullanılarak erişilen yayınlar, abonelik ve gizlilik sözleşmeşi yapılan özel veya tüzel kişi tarafından hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz, sadece kişisel amaçlı olarak kullanılabilir. Abone hiçbir şekilde, yayın içeriğinin tamamını  veya bir kısmını; yazılı, elektronik veya kitlesel iletişim araçları aracılığıyla paylaşamaz.

Abone eriştiği yayınları; çoğaltamaz,  dağtıamaz ve ticari amaçlarla  kullanamaz. Bu durumun tespiti halinde, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK, abonenin abonelik süresi dolmadan abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.  Aboneliği SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  tarafından onaylanarak, yayınlara özel erişim sağlamasına izin verilen kullanıcılar iki ayrı IP adresi üzerinden yayınlara erişebilirler. Aboneliği SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK  tarafından onaylanarak, yayınlara özel erişim sağlamasına izin verilen kullanıcıların, her defasında üçüncü bir IP adresinden erişim yapmadan önce SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK’ın sözlü veya yazılı iznini almaları zorunludur. Aboneliği SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK tarafından onaylanmış özel yada tüzel kişinin, SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK’ın sözlü yada yazılı izni olmadan üçüncü bir IP adresinden yayınlara erişimi tespit edildiği taktirde, abonelik süresinin dolup dolmadığına bakılmaksızın, taraflar arasında akdedilmiş olan abonelik sözleşmesi feshedilir ve abonenin yayınlara erişimi SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK tarafından engellenir.

SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK abonelik sözleşmesinin ihlali durumunda kendi web sitesine belirli bir internet adresinden erişimi engelleme hakkı da dahil olmak üzere tüm yasal çareleri arama hakkını saklı tutar.


YASAL UYARININ GÜNCELLENMESİ

Abone olsun yada olmasın SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK internet sitesine giren kullanıcıların site ile ilgili yasal uyarı bölmesini her girişte okumaları önerilir. SERES ULUSLARARASI TARIMSAL DANIŞMANLIK yasal uyarıyı gerekli gördüğü durumlarda güncelleme hakkına sahiptir. Siteye giren kullanıcıların güncellenen yasal uyarıdan haberdar olduğu kabul edilir.